Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En son konular

» Metin2 Ata Sözleri
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 3:03 am tarafından Admin

» Sura Stadüsü Böle OlmaLı
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 3:00 am tarafından Admin

» HesaP İsmi Veya Şifre Yanlış Diorsa
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:58 am tarafından Admin

» Server Bzen Nie Hata Verior
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:56 am tarafından Admin

» Yeni Binek Ler EkLendi Bos SandıkLarında Çıkıor HesapLama
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:50 am tarafından Admin

» 70 LeveLe Kolay KasıLma
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:45 am tarafından Admin

» LeveL SınırLaması
Kabasakal Online YARDIM EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:42 am tarafından Admin

» FAVARİMT2 KARSİNİZDA
Kabasakal Online YARDIM EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 11:59 am tarafından Moderatör

» [Lovemt2] KArsınızda
Kabasakal Online YARDIM EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 9:49 am tarafından Moderatör

Tarıyıcı

Kabasakal Online YARDIM

Admin
    Admin
    Admin

Kabasakal Online YARDIM Empty Kabasakal Online YARDIM

Mesaj  Admin C.tesi Tem. 17, 2010 6:24 pm

1.Nasıl üye olacağım?

2.Nasıl bakiye ekletebilirim?

3.Nasıl sipariş verecegim, nasıl alışveriş yapacağım?

4.Çalışma ve Teslimat Saatlerimiz nelerdir?

5.Bankamatiklerden Kartsız nasıl para yollarım?

6.Ptt`den nasıl para yollarım?

7.İnternet Bankacılıgı ile Nasıl Ödeme yapacağım?

8.Kredi Kartı ile Gittigidiyora Nasıl Ödeme Yapabilirim?

9.KO Heavenfire Kodları Nasıl Nereden Yüklenir?

10.Knight Cash KESN Kodlarını Nasıl Yükleyeceğim?

11.Ejderha Parası Nasıl Yüklenir?

12.GamersFirst Sitesinden KESN Kodu Nasıl yüklenir?

13.SRO Bot Kredi Yükleme İşlemi

14.SilkRoadOnline Silk Epinleri Nasıl kullanacağım?

15.Travian kodları nasıl yüklenir?

16.Sroking Bot Yükleme İşlemi

NASIL ÜYE OLACAĞIM

Üye ol linkine tıklayınız ve tüm bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde doldurunuz. Yanlış ve eksik bilgi girdiğinizde üyeliğiniz onaylanmayabilir. Gerektiğinde verdiğiniz numaradan aranarak teyid istenebilecektir.
    Sözlesmeyi mutlaka okuyunuz zira yazanlardan sorumlu tutulacagınız için ilerde olası karşılaşılabilecek durumlar hakkında tedbirinizi alınız.
    Tüm bilgileri doldurdukdan sonra Kayıt ol tıkladıgınızda mail adresinize şifreniz gelecektir. Şifreniz geldikten sonra hesabınız aktifleşecektir.Şifrenizin gelmesi uzun sürebilir bu tamamen mail serverlarla alakalı bir durumdur ve önemsiz klasörünüzü(Spam) de mutlaka kontrol ediniz.

NASIL BAKİYE EKLETEBİLİRİM

BANKA HESAPLARIMIZ sayfasından dilediğiniz bir hesaba ödeme yapabilirsiniz.
    Banka masrafları ve ödeme yolları ile ilgili bilgi almak için Banka Hesapları menusunden ödeme seçeneklerini inceleyiniz.
    Ödemelerden sonra sitemize üye değilseniz üye olunuz, siteye giriş yapınız, Ödeme Bildirimi Yap linkini kullanarak,ödeme bilgilerinizi giriniz. Geçmiş ödemeler menusunden ödemenizin durumunu kontrol ediniz. Ödeme bildiriminde verdiğiniz bilgiler doğru ise para hesabınıza gececektir. Hata varsa yada ödeme yoksa bildirim reddedilecektir. Ödemeniz onaylandıkdan sonra istediginiz ürünü sipariş edebilirsiniz.Ödeme bildirimi yaptıktan azami 30dk içerisinde bakiyeniz eklenmezse, lütfen bizimle Canlı Chat ile iletişime geçiniz.

NASIL SİPARİŞ VERECEĞİM VE NASIL ALIŞVERİŞ YAPACAĞIM?

Ödemenizi yaptınız ve bakiyeniz hesabınıza eklendi. Bakiyenizde bulunan para kadar soldaki oyun menülerinden istediginizi siparis verebilirsiniz.Satınaldıgınız ürün kodlarla temin edilen bir ürün ise satın aldıkdan hemen sonra geçmiş siparisler bölümünde ilgili siparişe tıklayarak etkinleştirme kodlarınıza ulaşabilirsiniz. Oyun parası satınaldıysanız siparisinizde belirtilen yerde mutlaka hazır bekleyiniz. Durumunuzda bir değişiklik olması durumunda (serverdan dc olmanız yada almakdan vazgecmeniz) canlı chat ten operatörümüze mutlaka bilgi veriniz.siparişinizi iptal ettirmek için canlı chatten operatörümüze bilgi veriniz.Eger verdiginiz bilgiler dogru ise cok kısa bir süre içersinde satınaldıgınız ürün teslim edilecektir.

ÇALIŞMA VE TESLİMAT SAATLERİMİZ NELERDİR?

Kodlu ürünleri hesabınızda para olması durumunda; 24saat boyunca siparis ederek temin edebilirsiniz.Çalışma mesaisi saat 10:00 da başlar ve 22:00 a kadar devam eder.Haftasonu, Tatil, Bayram, seyran farketmeksizin 7gün boyunca hizmet verilir. Teslimat gerektiren ürünler bu saatler içerisinde teslim edilecektir.Yaptıgınız ödemelerde yine bu saatlerde onaylanacaktır.

BANKAMATİKLERDEN KARTSIZ PARA NASIL YOLLAYACAĞIM?

Yakınınızdaki AkbankBTM, Garanti Paramatik,İşbankası (+) işaretli bankamatikleri ve diger bankaların bankamatikleri vardır. Merak etmeyin karta ihtiyacınız yok. Atm ye gidip kart takmadan giriş tuşuna basın ve para yatırmayı secin. sizden telefon numarası yada tckimlik isteyecektir. Bir tel. numarası verin kendinize ait (gönderilen paranın açıklama kısmında çıkacak, dolayısıyla paranın sizden geldiğinin kanıtı). Ardından şube kodu ve hesap numarası (yapikredi şube kodu istemiyor), sonra parayı ne olarak yatırmak istiyorsunuz sorusuna diğer secin ve yatırmak istediğiniz parayı yönergeleri takip ederek yollayın. En son ekranda cıkacak hesap sahibi ile size verdiğimiz ismi doğrulayıp işlemi tamamlayın. Eger emin deilseniz nasıl yapabilirmiyim acaba diyorsanız Bankadaki güvenlik görevlileri bu konuda yardım ediyorlar.
    Bankanın verdigi fişi saklayınız Masraflar Akbank 5lira, Garanti 4lira,İşbankası 3tl Yapı Kredi Bankası sıfır masraf alır.Yatırırken masraf ödememeniz için Yapikredi Bankamatiklerinden yatırmanızı öneriyoruz. Banka Hesaplarımızı görebilmek için BURAYI TIKLAYINIZ.

PTT`DEN NASIL PARA YOLLARIM?

En yakın pttye gidiniz, En yakın ptt icin tıklayın. Boş bir havale formu doldurunuz.Postaçeki: 5633789 Tahsin Arman Şanbaklı hesabına para yatıracağınızı belirterek gişe görevlisine teslim edip ödemenizi yapınız.1.5 tl masraf ödeyerek parayı yollayınız.
    PTT İşlem Saatleri ve Günleri için tıklayın

İNTERNET BANKACILIĞI İLE NASIL ÖDEME YAPACAĞIM?

Havale için en iyi seçenek internet Bankacılığı, nedeni ise havale/eft masrafının Bankadan alınacak masrafa göre ya çok düşük ya da hiç olmaması. Aynı bankaya yapılan para transferlerinizi 7/24 saat kontrol etme şansınada sahibiz. Çalıştığımız ve Online olarak hesapları takip edebildiğimiz bankalara BANKA HESAPLARIMIZ linkinden ulasabilirsiniz.Bizim hesaplarımız dışında başka bankalardan bizim hesaplarımıza EFT yapabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılan EFT ler normal şartlar altında 10dakika içerisinde gerçekleşmektedir.EFT mesai saatleri bankalara göre değişiklik göstermektedir. Lütfen transferlerinizi yaparken bunları göz önünde bulundurunuz.Hafta içi (Cuma hariç) mesai saatleri dışında yapılan EFTler 1 gün sonra sabah 9`dan sonra hesaba geçmektedir. Haftasonları tüm gün ve Cuma mesai saatleri dışında yapılan EFT ler pazartesi sabah 9`dan sonra hesaba geçmektedir.

KREDİ KARTI İLE GİTTİGİDİYORA NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

Kredi kartınız varsa ve hemen en kısa yoldan kod almak istiyorsanız, gittigidiyorun en çok satıs yapan satıcılarından k2parasi/perikusu85
    Dükkana gitmek için
    Dükkan sizin, dilediginiz ürünü alın, ödeme esnasında taksitli kredi kartı ödeme seceneklerini kontrol ediniz.
    Gittigidiyora üye olmanız gerekmektedir,
    Üye oldukdan sonra bizim dükkan linkindeki ürünlerden istediginizi Hemen Al deyip ödeme yapınız (farklı satıcılarda oldugundan verdigimiz linkteki ürünlere ödeme yapmalısınız, diger satıcılara ait sergilenen ürünlerin bizimle ilgisi yoktur).Yaptıgınız ödemenin ardından ödemeniz kontrol edilecektir, Bu esnada telefonla aranabilirsiniz yada sizden kartınızdan cekilen provizyon tutarınızın girilmesi istenebilir, bunların amacı kart sahibinin siz oldugunu dogrulamaktır ve bu kontrollerin bizimle ilgisi yoktur, ödemeyi alan gittigidiyor firması tarafından yapılır.
    Ödemeniz kontrol edildikten sonra ürününüz kargolandı diye mesaj gelecek,Ardındanda yukleme kodlarınız size yollanacaktır yada oyun parası aldı iseniz oyunda teslim edilecektir. Kodları yukledikten yada oyun paranızı aldıkdan sonra gittigidiyor.com bana özelden bizim satışımızın sagındaki onay tıklayın,
    Onay verdiğiniz aynı yerdeki puan ve yorum tıklayıp puan ve yorum yapacaksınız. Aynı şekilde bizde size puan ve yorum vereceğiz. Bu puan ve yorumlar diger alıcı ve satıcılara referans olacaktır.
    Burdaki fiyatlar normal satıs fiyatlarından farklılık gösterebilir. Bunun nedeni güvenli ticaret sistemi için
    ödedigimiz %10 komisyondur. Not: Kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan kaydedilmez. Kart bilgileri gittigidiyor sitesinde kullanılır.

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 6:56 am